Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki uzbrojone Bogdaszowice - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

268 950 zł815 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 815 m Bogdaszowice | cisza, zieleń i Wrocław w zasięgu ręki Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 815 m , położona w wyjątkowo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

355 410 zł1 077 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1077 m Bogdaszowice | spokój natury blisko Wrocławia Szukasz miejsca na dom z dala od miejskiego hałasu, ale z wygodnym dojazdem do Wrocławia? Ta działka może być.

Szczegóły ogłoszenia

513 300 zł1 770 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1770 m Bogdaszowice | cisza, natura i szybki dojazd do Wrocławia. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 1770 m położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

420 500 zł1 450 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1450 m Bogdaszowice | spokój, natura i szybki dojazd do Wrocławia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok. 1450 m w zielonej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

330 000 zł1 320 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Poter Nieruchomości. Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 0,1320 ha położona przy ul. Głównej w Bogdaszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł1 748 m² 284,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cisza, przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa. Tak zaczyna się nowy rozdział w Bogdaszowicach, zaledwie kilka minut od Wrocławia. Na sprzedaż działka budowlana nr 205/3 o powierzchni 1748.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 100 m² 83,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Polecam na sprzedaż działkę rolną w podwrocławskiej miejscowości Bogdaszowice Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy. Działka umiejscowiona jest na obrzeżach wsi wśród nowopowstającej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 080 m² 287,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Bogdaszowicach. Objęta zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 703 m² 246,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opiekun oferty: emilian Janusz Licencja nr 28295 Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel:   Podstawowe informacje: działka budowlana o powierzchni 1703 m2 w Bogdaszowicach tuż za granicami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Bogdaszowice,dolnośląskie

330 000 zł1 320 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Nieruchomości. Polecam na sprzedaż działkę budowlaną z pomieszczeniami gospodarczymi o powierzchni 0,1320 ha położona przy ul. Głównej w Bogdaszowicach w gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

514 460 zł1 774 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1774 m w Bogdaszowicach - Idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1774 m w miejscowości Bogdaszowice. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

449 000 zł1 747 m² 257,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka budowlana w Bogdaszowicach! Pow. 1747m2 , w kształcie prostokąta o wymiarach ok.27x64,7m W MPZP położona na terenie MN - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

318 999 zł3 246 m² 98,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlano-zagrodowa w gminie Kąty Wrocławskie w otoczeniu Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy (mpzp - z przeznaczeniem pod dom mieszkalny/rezydencję, 10 minut od Kątów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Borówkowa

Bogdaszowice,dolnośląskie

495 000 zł1 497 m² 330,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 497 m , z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

759 999 zł12 208 m² 62,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem rezydencyjnym i ogrodem w otulinie Parku Krajobrazowego - tylko 20 minut od Wrocławia! (mpzp - z przeznaczeniem pod dom mieszkalny/rezydencję, 10 minut od Kątów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

210 000 zł795 m² 264,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Nieruchomości. Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,0795 ha położoną przy ul. Łąkowej w Bogdaszowicach w gm. Kąty Wrocławskie, zaledwie 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Łąkowa

Bogdaszowice,dolnośląskie

210 000 zł795 m² 264,15 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

240 000 zł795 m² 301,89 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

240 000 zł795 m² 301,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko w Poter Nieruchomości. Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 0,0795 ha położoną przy ul. Łąkowej w Bogdaszowicach w gm. Kąty Wrocławskie, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bogdaszowice

Bogdaszowice,dolnośląskie

595 000 zł2 000 m² 298 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opiekun oferty: tel.: Zapraszam do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej o łącznej powierzchni 2 000 m2, położonej w Bogdaszowicach, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

240 000 zł795 m² 301,89 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

240 000 zł795 m² 301,89 zł/m²

 

 

 

Bogdaszowice,dolnośląskie

350 000 zł1 320 m² 265,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-